Články

Výběrové řízení – projektant veřejné dopravy

8. 2. 2018 | Autor: Vohradský Ondřej, Ing.

SPRÁVA VEŘEJNÉHO STATKU MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace vyhlašuje

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ

na obsazení místa

projektant systémů veřejné dopravy

Platová třída: 11 (v souladu s nařízením vlády č. 341/2017 Sb.)

Místo výkonu práce: Plzeň

Pracovní poměr: na dobu určitou na jeden rok, s možností změny na dobu neurčitou

Plný pracovní úvazek

Rámcová pracovní náplň:

• zpracování koncepčních materiálů, studií a návrhů v oblasti dopravního systému města Plzně, zejména veřejné dopravy,
• investorská a inženýrská činnost u projektů dopravních staveb zajišťovaných dodavatelsky,
• posuzování záměrů z hlediska dopadu do systému veřejné dopravy v Plzni,
• zpracování projektů dopravních staveb menšího rozsahu,
• zpracování návrhů úpravy organizace dopravy, dopravního značení atp.

Kvalifikační a odborné požadavky:

• ukončené VŠ vzdělání (Bc., Ing.), obor stavební nebo dopravní,
• dobrá znalost práce na PC,
• znalost kreslících programů (Autocad apod.) výhodou,
• dobré komunikační schopnosti,
• časová flexibilita, samostatnost,
• řidičský průkaz skupiny B výhodou,
• vhodné i pro absolventy.

Nabízíme:

• zajímavá, koncepční práce a perspektivní zaměstnání,
• motivující osobní příplatek, mimořádné odměny a další zaměstnanecké výhody (příspěvek na penzijní připojištění, stravenky a další benefity).

Doklady potřebné pro přihlášení do výběrového řízení:

1. strukturovaný životopis,
2. podepsané prohlášení uchazeče v následujícím znění: Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení dávám souhlas k jejich zpracování (jméno, příjmení, titul, datum narození, podpis).

Písemné přihlášky do výběrového řízení přijímá personální referentka Bc. Eva Michálková, Klatovská 10, 301 00 Plzeň. Přihlášku můžete přinést osobně, poslat poštou nebo mailem na adresu michalkovae@plzen.eu.

Bližší informace na telefonu č. 37803 7165, Ing. Ondřej Vohradský.

Zveřejněno: 8. 2. 2018

Město Plzeň